• Technická podpora: +421 2 3300 4200, +421 2 4445 0123
  • WebMail
  • VoIP

Business Internet Provider
Sme Vašim partnerom na každý deň...

O spoločnosti

RAINSIDE je moderným internetovým providerom špecializujúcim sa na dátové telekomunikačné technológie. Zameriavame sa na budovanie, prevádzku a poskytovanie profesionálnych služieb spojených s optickými sieťami na území hlavného mesta SR, Bratislavy. Pracujeme s najmodernejšími technológiami, ktorých primárnou vlastnosťou je vysoká kvalita a dlhodobá spoľahlivosť.

Spoločnosť RAINSIDE s.r.o. poskytuje svojim klientom Internetové pripojenie a taktiež správu ich internetových služieb. Vo väčšine prípadov využívajú naši zákazníci priame pripojenie na našu vlastnú optickú sieť, ktorá slúži aj ako chrbticová sieť v prípade rádiových pripojení. Táto skutočnosť nám umožňuje poskytovať najkvalitnejšie vysokorýchlostné pripojenie na Internet bez technických obmedzení či už v oblasti rýchlosti alebo služieb.

Nakoľko vývoj v technológiách napreduje veľmi rýchlo a nie každý klient má kapacity na to, aby zamestnával svojho správcu siete, ponúkame našim klientom aj službu správy ich siete a kompletných služieb ako Routing, Firewall, Mail server, VPN server, FTP server a ďalšie. Ponuku našich služieb plne prispôsobujeme individuálnym požiadavkám našich zákazníkov a zabezpečujeme vysoký stupeň ochrany a bezpečnosti prenosov firemných dát. V prípade záujmu realizujeme aj Virtuálne privátne siete s pobočkami na celom území Slovenska a vykonávame dohľad nad touto sieťou. Pracujeme s najnovšími technológiami, ktoré sa môžu v budúcnosti stať vašou konkurenčnou výhodou.

Medzi mnohé z výhod, ktoré naši zákazníci využívajú, patrí aj komplexný prístup k riešeniu jednotlivých úloh. Navrhujeme našim klientom vlastné riešenia založené na dlhodobých skúsenostiach a prehľade v oblasti internetových technológií, ktorých najväčším prínosom je dlhodobá kvalita, spoľahlivosť a cenová výhodnosť.

Ceníme si každého z našich zákazníkov. Vieme, že dodaním a realizáciou služby náš vzťah k zákazníkom nekončí, ale začína.

Snažíme sa získavať si svojich stálych klientov tým, že aj po dlhodobom využívaní nami poskytovaných služieb budú presvedčení o správnosti výberu svojho dodávateľa internetových riešení - o správnosti spolupráce so spoločnosťou RAINSIDE.

Podpora neziskových projektov

Naša spoločnosť sa aktívne venuje podpore neziskových organizácii a počas svojej existencie už viacerým takýmto projektom pomohla uzrieť svetlo sveta. Snažíme sa pomáhať projektom, ktoré slúžia na zlepšenie a skvalitnenie života nás všetkých. Vecne alebo finančne podporujeme aktivity neziskových organizácii v oblasti športu, zdravia a kultúry.

Podporili sme Váš projekt?